Noname

Carly.pl – zaoszczędź na kupnie nowej Skody!

skoda

Czym jest carly.pl?

To miejsce gdzie dostaniesz najlepszą ofertę na nowy samochód. Współpracujemy tylko z najlepszymi autoryzowanymi dealerami Skody w Polsce.

Przez naszą stronę wybierzesz samochód i skonfigurujesz jego wyposażenie.

Od tego momentu Twoje zapytanie zostaje rozesłane do wszystkich dealerów Skody, którzy z nami współpracują.

To dealerzy rywalizują o Ciebie! Oferty, które otrzymasz w przeciągu 96h możesz porównać nie tylko pod względem ceny, ale także odległości. Pamiętaj, że zakupioną Skodę zawsze możesz serwisować u lokalnego dealera.


W czym carly.pl jest lepsze od wizyty w salonie?

Zakup nowego samochodu powinien być przyjemnym doświadczeniem. Po co zatem marnować godziny na podróże po różnych salonach samochodowych, targować się o rabat, skoro i tak nie wiemy czy wybieramy najlepszą z możliwych opcji?

Dzięki carly.pl skonfigurujesz swój samochód marzeń siedząc wygodnie w fotelu. W przeciągu 96h otrzymasz oferty od współpracujących z nami dealerów, dzięki czemu wybierzesz dla siebie najkorzystniejszą z ofert. Oszczędzisz zatem nie tylko czas, ale i pieniądze. Przyjemne prawda?


Dlaczego muszę się zalogować, aby sprawdzić otrzymane oferty?

O otrzymanej ofercie powiadomimy Cię mailowo. Musisz jednak zalogować się na carly.pl, ponieważ propozycje, jakie otrzymałeś, są przygotowane specjalnie dla Ciebie, a współpracujący z nami dealerzy nie chcą otwarcie mówić o wysokości rabatów, jakich udzielają swoim klientom.


Czy carly.pl jest darmowe?

Tak! Niezależnie od tego czy kupisz samochód czy nie, nie obciążymy Cię żadnymi kosztami.

Opłaty ponoszą jedynie dealerzy samochodowi, którzy zobligowani są do zapłaty prowizji za sprzedane auto.


Co zawiera oferta, którą otrzymam?

Oferta składa się ze skonfigurowanego przez Ciebie samochodu wraz ze wszystkimi wybranymi dodatkami oraz ceną oferowaną przez danego dealera.

Dodatkowo każdy dealer ma możliwość wpisania dodatkowych korzyści dla Ciebie, które chce zaoferować, np. pełny bak paliwa, dostawa samochodu pod wskazany adres itp.


Czy carly.pl jest sprzedawcą?

Nie. Carly.pl ma na celu uprzyjemnić proces kupowania samochodu swoim klientom, poprzez możliwość porównywania ofert z różnych salonów samochodowych.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup auta, carly.pl nie będzie w każdym stopniu ingerować w umowę pomiędzy Tobą a sprzedawcą samochodu oraz nie będzie wymagać od Ciebie żadnych opłat.


Kim są dealerzy samochodowi na carly.pl?

Carly.pl współpracuje jedynie z najlepszymi autoryzowanymi dealerami Skody w Polsce. Wszyscy nasi partnerzy posiadają salony samochdowe, które w każdej chwili możesz odwiedzić.

Pamiętaj, że auto kupione dzięki carly.pl zawsze możesz serwisować u swojego lokalnego dealera.


Dlaczego na carly.pl nie otrzymałem oferty od swojego lokalnego dealera?

Staramy się, aby sieć dealerów z którymi współpracujemy była jak największa. Jesteśmy młodym zespołem, który stawia jednak na jakość i rzetelność, dlatego możliwe, że jeszcze nie udało nam się dotrzeć do wszystkich dealerów.

Jeżeli nie dostałeś oferty od Twojego lokalnego dealera Skody daj znam znać!


Skąd mam wiedzieć, czy dealer wywiąże się z oferty, którą złożył?

To niezwykle rzadkie, aby dealer nie wywiązał się z wcześniej złożonej oferty. Takie zjawisko może wystąpić tylko w przypadku, gdy producent nagle zdecydował się zmienić poziom cen.

Carly.pl dokłada wszelkich starań, aby ceny, które widnieją w serwisie były aktualne i zgodne z cennikiem producenta.

Jeżeli dealer bez powodu nie chciał wywiązać się ze złożonej wcześniej oferty daj nam znać!


Dlaczego powinienem rozważyć ofertę dealera znajdującego się daleko od mojego miejsca zamieszkania?

Możliwe, że kupując samochód w salonie znacznie oddalonym od Twojego miejsca zamieszkania zaoszczędzisz sporą sumę pieniędzy!

Pamiętaj, że gwarancja producenta zapewnia Ci możliwośc serwisowania auta u Twojego lokalnego dealera.


Czy samochód kupiony dzięki carly.pl jest objęty gwarancją?

Tak. Każdy samochód objęty jest gwarancją producenta i możesz go serwisować w każdym autoryzowanym serwisie Skody w Polsce. Pamiętaj, że carly.pl nie będzie w żadnym stopniu ingerować w umowę pomiędzy Tobą a sprzedawcą samochodu oraz nie będzie wymagać od Ciebie żadnych opłat.


Gdzie mogę serwisować swój samochód?

Swój samochód możesz serwisować w każdym autoryzowanym serwisie Skody w Polsce.


Dostałem świetną ofertę na samochód, który chce kupić. Co teraz?

Gratulujemy! Teraz skontaktuj się z dealerem, u którego chcesz kupić swoje wymarzone auto, a on przeprowadzi Cię przez cały proces zakupowy.

Pamiętaj, aby powiedzieć dealerowi, że ofertę otrzymałeś poprzez serwis carly.pl


Czemu oferty różnią się od siebie ceną?

Każdy dealer ma możliwość udzielenia Klientowi rabatu. W zależności od wielkości sprzedaży poziom rabatu może się różnić u poszczególnych dealerów.

Pamiętaj, że to dealerzy rywalizują o Ciebie, oferując Ci jak najkorzystniejsze rozwiązanie.


Skąd mam wiedzieć, które auto można odebrać od ręki?

Każdy dealer przedstawiając swoją ofertę ma możliwość wpisania dodatkowych korzyści, które Ci oferuje. Wśród nich znajdować się może właśnie możliwość odebrania samochodu od ręki.


Jak mogę otrzymać oferty na inny samochód?

Wystarczy, że zalogujesz się na carly.pl i klikniesz przycisk “Wybierz swoją Skodę” znajdujący się w górnej części menu.

Po skonfigurowaniu kolejnego samochodu będziesz miał możliwość przeglądania otrzymanych ofert, zarówno na kolejny samochód, jak i na ten który skonfigurowałeś poprzednio.


Jak długo ważna jest oferta?

Każdy dealer wystawiając ofertę określa, do kiedy jest ona ważna.

carly.pl
https://www.facebook.com/plcarly

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *