Sport Wydarzenia

Akademia RS

Połączenie praktyczności z wyrafinowanymi rozwiązaniami i adrenaliną za kółkiem. Modele ŠKODY w wersji RS zachęcają do dynamicznej jazdy. Niezależnie od tego, który z modeli marki w tej odmianie wybierze Klient, zamieni każdą wieczorną przejażdżkę, weekendowy wypad czy nawet drogę do pracy w nie lada przygodę.

„W ofercie marki ŠKODA od wielu lat znajdują się modele RS, a zainteresowanie nimi z roku na rok rośnie. Między innymi z uwagi na ten trend, ŠKODA Auto Szkoła oferować będzie nowe szkolenie pod nazwą 'Akademia RS’. Ma ono na celu nie tylko zaznajomienie odbiorców z zaletami tej specjalnej wersji modelowej, ale też rozwój umiejętności uczestników szkolenia w obrębie bezpiecznej i dynamicznej jazdy”, mówi Michał Cabaj, kierownik ds. komunikacji marki ŠKODA. 

Program szkolenia zawierać będzie m.in. praktyczną demonstrację wykorzystania nowoczesnych systemów (XDS+, ESC SPORT, DSR) pozwalających kierowcy czerpać radość z jazdy modelami RS. Szkolenia będą zakończone próbą sportową. 'Akademia RS’ udowodni, że mocne samochody ze sportowym charakterem używane przez świadomych kierowców, wiedzących jak korzystać z nowoczesnych systemów asystujących kierowcy, dają nie tylko przyjemność z jazdy, ale też zapewniają poczucie bezpieczeństwa. W każdym szkoleniu udział brać będzie także Mikołaj Marczyk, kierowca zespołu ŠKODA Polska Motorsport, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Szkolenia, pod okiem profesjonalnych trenerów posiadających międzynarodowe certyfikaty, odbywać się będą na ŠKODA Autodrom Poznań, jednym z najnowocześniejszych ośrodków doskonalenia techniki jazdy w Polsce.  ŠKODA Autodrom Poznań oferuje nieograniczone możliwości realizacji dedykowanych szkoleń z zakresu doskonalenia techniki jazdy, ale jest także doskonałym miejscem organizacji spersonalizowanych eventów tematycznych.
Trenerzy ŠKODA Auto Szkoła posiadają certyfikaty ADAC Fahrsicherheitszentrum Berlin-Brandenburg, które dają im uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w ośrodkach doskonalenia techniki jazdy w całej Europie. Dodatkowo, instruktorzy ŠKODA Auto Szkoła posiadają certyfikaty EcoDriving Finland oraz ECOWILL.

Akademia RS znajdzie się w ofercie ŠKODA Auto Szkoły już w kwietniu. Więcej informacji na temat szkolenia znaleźć można na stronie internetowej www.szkola-auto.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *