O nas

Jesteśmy pierwszym klubem w Polsce zrzeszającym posiadaczy i miłośników jednego z najpopularniejszych samochodów w Naszym kraju, Škody Fabia.

Idea powstania Klubu FCP narodziła się w 2004 roku, kiedy to z inicjatywy kilku miłośników modelu- powstało forum internetowe, które wraz z szybko przybywającymi użytkownikami przerodziło się w ogromną skarbnicę wiedzy na temat „mniejszej siostry octavii”. Popularność witryny internetowej przerosła najśmielsze oczekiwania jej założycieli.

Fabia Club Polska to jednak nie tylko tematy związane z motoryzacją, to także sprawy codzienne, z jakimi borykają się klubowicze. Forum bywa także formą dla zwykłych pogawędek (HYDEPARK) czyli składnicą dobrego humoru, wiadomości ze świata.

Promujemy bezinteresowną pomoc, co czyni z nas wyjątkową społeczność, ponieważ FCP to nie tylko samochody ale przede wszystkim ludzie 🙂

Celem naszych działań jest przyciągnięcie i zintegrowanie jak największej ilości osób, które będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami związanymi ze Skodą Fabia.

Najlepszą okazją ku temu są wspólne spotkania i imprezy okolicznościowe, zarówno te regionalne (organizowane lokalnie w dziale Spoty), jak i te ogólnopolskie, na które już dziś serdecznie ZAPRASZAMY 🙂

Przekonaj się sam i weź udział w dyskusji na Naszym forum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.