zlotslaskkkk

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Dolnośląskim zlocie Škody,
organizowanym przez:

Škoda Grupa Dolnośląska pod patronatem dealera TMT Wrocław.

 

Plan pierwszego zlotu Skoda Grupa Dolnośląska Centrum TMT

link do grupy dyskusyjnej na FB https://www.facebook.com/groups/283558615308813/
link do profilu na FB https://www.facebook.com/skodadolnyslask/

10:00 – Rozpoczęcie Zlotu, oficjalne otwarcie przez Prezesa Centrum TMT – Tomasza Kwiędacza, Damian Śmigielski – Skodowy.pl, następnie Piotr Pietrzak – Nokian, Piotr Karolewski – Skoda Grupa Dolnośląska.
Wręczenie uczestnikom gadżetów od Skoda Polska, Centrum TMT, (naklejki na samochody Grupy Dolnośląskiej, ramek rejestracji z logo Grupy, Centrum TMT i Skody, smyczy itp.)
11:00 – Odbędzie się wykład firmy Nokian Tires o oponach letnich, zimowych oraz całorocznych. Dlaczego nowa opona jest lepsza od używanej lub bieżnikowanej?. Zwycięzca otrzyma komplet opon do swojego samochodu!> Konkurencja sprawnościowa parkowanie w kopertę- oceniamy czas oraz precyzję manewru. Czas do pobicia to zaparkowanie samochodu przez asystenta parkowania.
12:00 – Damian Śmigielski kilka słów o nowoczesnych silnikach tsi, instalacjach gazowych fabrycznie montowanych w Skodach, premiery skody, akcja Skoda Napędza Rowery, obecnie stosowane oleje w silnikach benzynowych i wysokoprężnych, dlaczego taki olej? Co świadczy o jakości oleju i jak czytać oznaczenia z etykiet? Przeprowadzi konkursy wiedzy o silnikach, olejach, Skodzie.
Do godziny 14:00 do dyspozycji będą eksperci, którzy odpowiedzą na wasze pytania z zakresu mechaniki pojazdowej, akcji serwisowych czy usterek poszczególnych układów.
13:00 – wbdetailers.pl- czyli czym są powłoki, jak zadbać o swój samochód od podstaw, jakie środki do czego, jak nie myć samochodu i wiele innych porad oraz testy środków do utrzymania lakieru, wnętrza i innych elementów naszych samochodów.
14:00 – Cianek Foto – profesjonalny fotograf motoryzacyjny wykona zdjęcia samochodów uczestniczących z imprezie (godzina może ulec zmianie)
15:00 – Każdy z uczestników ma możliwość zaprezentowania z osobna swojego samochodu i opowiedzenia historii z nim związanej.
Przez cały czas trwania imprezy będzie możliwość poznania ofert na nowe samochody Skoda od Dilera Centrum TMT.
Odbywać się będą jazdy testowe najnowszymi modelami Skody udostępnione przez Centrum TMT oraz samochód dziennikarski, który przyjedzie do nas Damian Śmigielski.
W trakcie imprezy (o ile pogoda na to pozwoli) będzie działać Myjnia Bikini. Hostessy będą myły samochody uczestników zlotu. Oprócz tego przygotowaliśmy szereg konkursów: Przeciąganie Fabii na czas, w którym nagrodą będzie otrzymanie auta na weekend, zmiana koła na czas, przerzucanie opony i inne tego typu atrakcje. W każdym konkursie będzie można wygrać nagrody od organizatorów i wystawców.
16:30 – Na zakończenie pokaz jazdy samochodem WRC w wykonaniu Prezesa Zarządu Pana Tomasza Kwiędacza (EVO 9)
Do dyspozycji uczestników będzie zaplecze socjalne w salonie Dilera, poczęstunek/grill. Dla dzieci przygotujemy kącik zabaw.
Koniec imprezy zaplanowany jest na godzinę 17:30.

Plik pdf. przygotowany przez organizatora: Plan Zlotu Skoda Grupa Dolnoslaska Centrum TMT 10.09.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *