Audio System Centrum Nagłośnień – miejsce którego szukasz

Audio System Centrum Nagłośnień to firma specjalizująca się w profesjonalnych przeróbkach Car-Audio, swoją działalność rozpoczęła w 2001 roku w Krakowie.

Na przestrzeni lat Centrum stale poszerzało swoją ofertę by dzisiaj oprócz swojego głównego nurtu Car-Audio móc zaoferować swoim klientom dodatkowe usługi takie jak:
tapicerstwo| – zawieszenia air-ride | – chip-tuning |
– układy hamulcowe |- wydechy aktywne

Dzięki niestandardowemu podejściu dla każdego klienta, główny mistrz Centrum – Pan Radosław doskonale radzi sobie z wszelkimi modyfikacjami, nawet w takich gdzie konkurencja rozkłada ręce.

Każde zlecenie (auto) traktowane jest w należyty sposób, a wykonana praca jest schludna i na najwyższym poziomie. Zaangażowanie i profesjonalne narzędzia pracy pozwalają Audio System Centrum Nagłośnień na spełnienie niemal każdych pomysłów swoich klientów.

Adres:
ul. Marii Konopnickiej 28
(w przyziemiach dawnego Hotelu Forum)
Telefon Kontaktowy: 501 167 756


Wejdź na profil Audio System Centrum Nagłośnień i zobacz jakie modyfikacje możesz mieć we własnym aucie!

Poniżej kilka zdjęć z prac. Pełen Opis modyfikacji dostępny na profilu Centrum. Kliknij w obrazek aby przejść bezpośrednio na profil Audio System Centrum Nagłośnień.

Wpis ma charakter informacyjny. Po więcej informacji należy kierować się do przedstawiciela Audio System Centrum Nagłośnień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *