Fabia Club Polska

Pierwszy w Polsce klub Skody Fabia

Noname

Audio System Centrum Nagłośnień – miejsce którego szukasz

Audio System Centrum Nagłośnień – miejsce którego szukasz

Audio System Centrum Nagłośnień to firma specjalizująca się w profesjonalnych przeróbkach Car-Audio, swoją działalność rozpoczęła w 2001 roku w Krakowie.

Na przestrzeni lat Centrum stale poszerzało swoją ofertę by dzisiaj oprócz swojego głównego nurtu Car-Audio móc zaoferować swoim klientom dodatkowe usługi takie jak:
tapicerstwo| – zawieszenia air-ride | – chip-tuning |
– układy hamulcowe |- wydechy aktywne

Dzięki niestandardowemu podejściu dla każdego klienta, główny mistrz Centrum – Pan Radosław doskonale radzi sobie z wszelkimi modyfikacjami, nawet w takich gdzie konkurencja rozkłada ręce.

Każde zlecenie (auto) traktowane jest w należyty sposób, a wykonana praca jest schludna i na najwyższym poziomie. Zaangażowanie i profesjonalne narzędzia pracy pozwalają Audio System Centrum Nagłośnień na spełnienie niemal każdych pomysłów swoich klientów.

Adres:
ul. Marii Konopnickiej 28
(w przyziemiach dawnego Hotelu Forum)
Telefon Kontaktowy: 501 167 756


Wejdź na profil Audio System Centrum Nagłośnień i zobacz jakie modyfikacje możesz mieć we własnym aucie!

Poniżej kilka zdjęć z prac. Pełen Opis modyfikacji dostępny na profilu Centrum. Kliknij w obrazek aby przejść bezpośrednio na profil Audio System Centrum Nagłośnień.

Wpis ma charakter informacyjny. Po więcej informacji należy kierować się do przedstawiciela Audio System Centrum Nagłośnień.