Trzeba to jasno przyznać, z konkursu na konkurs dostajemy coraz bardziej ciekawe odpowiedzi na nasze pytania. Tym razem zadaliśmy takie pytanie:

Wnuk Pana Emila Skody poprosił o próbę odświeżenia logo firmy jego dziadka. Wciel się w głównego projektanta i zaprojektuj nowe logo Skody. Dopuszczamy prace graficzne jak i prace opisowe (max. 300 znaków).

I choć w tym miejscu powinna znajdować się lista zwycięzców, tym razem zaczniemy od przeglądnięcia wszystkich nadesłanych prac. Dopiero pod koniec wyjaśni się kto wygrał wyjazd na szkolenie SAFE DIVING.

 

leshnikov forum

Pierwszy raz od 1924r. na nowych Škodach nie pojawiła się indiańska strzała. Zdecydowano się na dywersyfikację loga, w zależności od charakteru produkowanego modelu.

Greenline- podstawowe benzyny i diesle

Electroline- zasilanie alternatywne

Powerline- modele usportowione (vrs)

Katarzyna GrużewskaFacebook

Ja zaproponuję troszkę agresywniejszy wygląd logo. marny ze mnie grafik dlatego w miarę możliwości przedstawiam graficznie swoją myśl.

Karol Winiszewskiforum

Nawiązanie do przeszłości i tradycji z nutką nowoczesności.

Paulob1forum

Moja propozycja ograniczy się do zmiany kolorystyki na bardziej stonowaną i jednocześnie jakby luksusową.Proponuję zmianę koloru logo na zbliżony do złoto- żółtego. Kolor złoty zawsze kojarzy się z czymś wartościowym, bogatym i porządnie zrobionym.

miki20forum
Moim zdaniem logo można zmienić następująco: zamiast zielonego piuropusza wstawić zieloną literę „Š” oczywiście w okręgu ze srebrnego wieńca laurowego z podpisem Škoda pod spodem. Całość na czarno-czerwonym tle (czerwony po lewej a czarny po prawej stronie znaczka)

Bartosz AdamskiFacebook
Nowocześnie i modnie
SKODA!

Edyta GarczyńskaFacebook
W przeciągu 100 lat logo Skody zmieniło się kilka razy, z czego obecne istnieje już ponad 80, więc nadszedł czas na zmiany! Pragnę przedstawić propozycję nowego emblematu Skody, który odwołuje się do przeszłości z odrobiną innowacyjności :).

Iza ERFacebook
Prostota na miarę wnuka Emila Skody

Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Wasza pomysłowość nie zna granic, a niektóre pracę ujęły nas najbardziej. Chociaż wybór był trudny bo wszystkie prace były bardzo fajne.

 

Uwaga! na szkolenie SAFE DRIVING jadą :

1. leshnikov
2. Iza ER
3. Edyta Garczyńska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *