Ogłoszenia klubowe

Niecodzienne SPOTkanie

W jeden z wieczorów zrodził się szybki pomysł by na Mazowieckim Spocie pojawiła się pewna niespodzianka. Od pomysłu do realizacji minęło kilka dni, a że rodzina może więcej to poprosiliśmy o pomoc Octavia Club Polska. Jeszcze na etapie ustaleń nie wiedzieliśmy z iloma przeciwnościami przyjdzie się nam zmierzyć, tym bardziej nie spodziewaliśmy się tak wielkiego odzewu…

W niedzielę 20 września jak co miesiąc zorganizowany został spot dla fanów marki Skoda przez Fabia Club Polska – Mazowsze. Tym razem udało się podwoić siły ze względu na wsparcie ze strony Octavia Club Polska – Mazowsze.

Spot odbył się w Warszawie przy ul. Wóycickiego (jak zazwyczaj liczyliśmy jedynie na obecność naszych klubowiczów), natomiast tym razem frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania Oczywiście klubowicze Fabia Club Polska również nie zawiedli i zjawili się w mocnym składzie. Mieliśmy zaszczyt gościć kolegów i koleżanki z całej Polski. Pojawili się min. reprezentanci z Octavia Club Polska- Łódzkie, Podkarpackie, Dolnośląskie , Skoda Scala Polska oraz przedstawiciele Skody Felicji.  Ciężko doliczyć było się wszystkich aut, natomiast ze wstępnych ustaleń było ok. 60 samochodów.

Mimo tak ogromnej liczby uczestników można było znaleźć ciekawe „perełki”, między innymi: Skoda Fabia 1 generacji z silnikiem r36, jak również Skoda Octavia 1 generacji stylizowana na auto WRC.

Wielką niespodzianką były odwiedziny Skoda Auto-Wimar- blisko Ciebie oraz Store by Auto Wimar, dzięki czemu mieliśmy możliwość obejrzeć Skodę Octavie IV. Na uczestników czekały również drobne upominki. Jak na każdym naszym spotkaniu nie obyło się bez rodzinnej atmosfery, a to za sprawą odwiedzin całych rodzin z dziećmi. Jak widać zaszczepiamy miłość do motoryzacji i marki Skoda już od najmłodszych lat.  Osoby, które nie miały możliwości przyjechać zapraszamy do oglądania relacji, która nagrywana była na żywo oraz wywiadów udzielanych przez organizatorów. Dostępne są również fotorelacje z tak wspaniałego wydarzenia.

Chcieliśmy jeszcze raz bardzo wszystkim podziękować za tak liczne przybycie oraz dawkę dobrego humoru. Mamy nadzieję, że będziemy mogli kontynuować współpracę z Octavia Club Polska oraz AutoWimar.

Dla osób, których nie było to nic straconego, czekamy na Was na następnych spotach!

Jesteś posiadaczem, bądź fanem marki Skoda? Zapraszamy do zaglądania na naszego Facebooka oraz Instagrama!

Tekst: Weronika Gąsiorowska
Foto: Kamil Dadan, Maciej Kozyra, Marcin Lewandowski, Weronika Gąsiorowska
Film: Store by Auto-Wimar

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *